39-200 napisał(a):

Dokładnie tak... Zlikwidować wszystko co w chwili obecnej stanowi obciążenie finansowe dla klubu. Dalsze zadłużanie prowadzi jedynie do upadku. Nawet awans do ekstraklasy nie rozwiąże naszych problemów finansowych jeżeli klub nie podejmie działań ukierunkowanych na minimalizację wydatków niezwiązanych z pierwszą drużyną.
Co do Mędrka... Wiem, że nic nie wiem w przeciwieństwie do Ciebie
|
Mędrek i zarazem filozof nono...
Tak żebyś coś jednak wiedział...
Zgodnie z oficjalnym sprawozdaniem finansowym Barcelony za rok obrotowy kończący się 30 czerwca 2023 r. łączna suma zobowiązań klubu wynosi 2,7 mld euro , na co składają się zadłużenie krótkoterminowe i długoterminowe, a także finansowanie budowy nowego stadionu.
Aż dziwne, że jeszcze kobiecej drużyny nie zlikwidowali.