Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6495
Stary 14.01.2025, 10:44
@39-200

Rozumieją to wszyscy, tylko nie Drozd i nasz szanowny właściciel.
Ja osobiście uważam coroczne zadłużanie klubu o kolejne 8-10 milionów za coś, co w oczywisty sposób oddala nas od znalezienia inwestora, który będzie chciał to przejąć.
Jeśli w Wiśle prezesem zarządu byłby dzisiaj Obidziński, który parł do bilansującego się budżetu, to z całej tej otoczki zostałaby okrojona do licencyjnego minimum akademia, a rezerwy oraz drużyny amp, blind oraz kobiecego futbolu byłyby po prostu zlikwidowane.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 14.01.2025 o godz. 10:46.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując