stary dziad napisał(a):

Nie odkrywasz żadnej Ameryki.
Każdy myślący i inteligentny człowiek dostrzega, że Republika, jak i twój "kultowy" TNV24, to skrajnie upolitycznione telewizje, prezentujące dany "przekaz dnia", oczywiście okupujące przeciwstawne bieguny.
Ty łykasz ten tefałen jak pelikan, potem wchodzisz tu i klepiesz tą propagandę, no w sumie, może i dobrze, jest się z czego pośmiać...
|
Przyznaję ,że TVN jest stronniczy , ale nie porównuj, cytując klasyka , szamba z perfumerią, mediów ,które w przystępny sposób przekazują informację z propagandą Goebellsowską. , tu nie ma symetryzmu.