Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37184
Stary 14.01.2025, 08:39
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Nie odkrywasz żadnej Ameryki.
Każdy myślący i inteligentny człowiek dostrzega, że Republika, jak i twój "kultowy" TNV24, to skrajnie upolitycznione telewizje, prezentujące dany "przekaz dnia", oczywiście okupujące przeciwstawne bieguny.

Ty łykasz ten tefałen jak pelikan, potem wchodzisz tu i klepiesz tą propagandę, no w sumie, może i dobrze, jest się z czego pośmiać...
Przyznaję ,że TVN jest stronniczy , ale nie porównuj, cytując klasyka , szamba z perfumerią, mediów ,które w przystępny sposób przekazują informację z propagandą Goebellsowską. , tu nie ma symetryzmu.