Witalis napisał(a):

|
Droździe, kwestionowałeś informacje prasowe i bagatelizowałeś tę konkretną kontuzję.
|
Nie bagatelizowałem tylko dziwiłem się, że chłop na treningu stłukł sobie nerkę. Nie przypominam sobie takiego przypadku w Wiśle odkąd pamiętam czyli 30 lat na pewno. Druga sprawa to informacja, że stłuczenie nerki będzie leczył 6-8 tygodni. Tutaj twierdziłem, że albo tydzień dwa, albo dużo dłużej i miałem rację. Bo jak się ostatecznie okazało nerka była pęknięta anie stłuczona.