Drozd napisał(a):

|
Może i przesadzam, ale do waszego jałowego biadolenia na wszystko to mam lata świetlne.
|
Przedstawiłeś w ostatnim czasie wiele swoich poglądów na temat funkcjonowania klubu w różnych aspektach. Ale chciałbym poznać Twoje stanowisko/opinię na temat naszej obecnej sytuacji ekonomiczno-finansowej.