AS82 napisał(a):

Nie odkrywasz żadnej Ameryki.
Każdy myślący i inteligentny człowiek dostrzega, że Republika, jak i twój "kultowy" TNV24, to skrajnie upolitycznione telewizje, prezentujące dany "przekaz dnia", oczywiście okupujące przeciwstawne bieguny.
Ty łykasz ten tefałen jak pelikan, potem wchodzisz tu i klepiesz tą propagandę, no w sumie, może i dobrze, jest się z czego pośmiać...