Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6490
Stary 12.01.2025, 21:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być debilem żeby zakładać kilka kont. Nie oceniaj innych swoją miarą.

Choć biorąc pod uwagę jak biadolicie i narzekacie na wszystko to nie dziwie się takim pomysłom...


Tak jak powiedziałem, argumentów brakuje i zaczyna odbijać...
Przecież ty jesteś pierwszy do biadolenia.A to spisek sędziowski,spisek organizatora rozgrywek,spisek bo piłkarze po bramce niby się nie cieszą,spisek menadżerów.Takiego biadolenia jakie ty uprawiasz ciężko gdziekolwiek szukać.
Co zaś do argumentów to jesteś nimi zasypywany ale nic niestety do Ciebie nie dociera.
Odpowiedz cytując