Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24264
Stary 12.01.2025, 16:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zauważ, że to wszystko było pisane w kontekście lipca, gdy większość naszych grajków wchodziła na boisko bez żadnego przygotowania, bez solidnego okresu przygotowawczego i na tym tle Sukiennicki pozytywnie się wyróżniał.
A w stosunku do Carbo wyróżniał się też dynamiką.

Oczywiście, zgadzam się, że wraz z upływem sezonu Carbo grał coraz lepiej a Sukiennicki coraz słabiej.
Sukiennicki grał tak samo chaotycznie, po prostu z czasem ekscytacja u Ciebie i innych fanów "młodych talentów" spadła. Co nie zmienia faktu że przez jakiś czas twierdziłeś że zamiast Carbo wejdzie Sukiennicki bez straty dla poziomu gry. Ergo - talencior jest lepszy od starego Hiszpana.

Piękna historia, szkoda że nieprawdziwa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.01.2025 o godz. 17:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując