FraMat napisał(a):

Zauważ, że to wszystko było pisane w kontekście lipca, gdy większość naszych grajków wchodziła na boisko bez żadnego przygotowania, bez solidnego okresu przygotowawczego i na tym tle Sukiennicki pozytywnie się wyróżniał.
A w stosunku do Carbo wyróżniał się też dynamiką.
Oczywiście, zgadzam się, że wraz z upływem sezonu Carbo grał coraz lepiej a Sukiennicki coraz słabiej.
|
Sukiennicki grał tak samo chaotycznie, po prostu z czasem ekscytacja u Ciebie i innych fanów "młodych talentów" spadła. Co nie zmienia faktu że przez jakiś czas twierdziłeś że zamiast Carbo wejdzie Sukiennicki bez straty dla poziomu gry. Ergo - talencior jest lepszy od starego Hiszpana.
Piękna historia, szkoda że nieprawdziwa.