Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6486
Stary 12.01.2025, 15:56
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Wy to macie zdrowie.. ignoruj i w dużej mierze jest spokój od bzdur przydupasa jk (a może to on sam?) chyba że ktoś coś cytuje.
Te dyskusje i tak nie prowadzą do niczego tylko d/jk ma zabawę pisząc kolejne idiotyzmy.
Ja tak właśnie uczyniłem. Jest tu niestety grupa użytkowników dla których jedynym sposobem dyskusji to pojazd osobisty po adwersarzu a nie próba merytorycznego zbicia argumentów. Dosyć miałem czytania że ten jest debilem, tamten idiotą a jeszcze inny płaczkiem..

Minus taki że jakmotwierasz stronę to zamiast 10 postów widzisz jeden no ale przynajmniej na temat.
Odpowiedz cytując