Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29630
Stary 12.01.2025, 14:33
azor napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie napisałeś, że to farmazon. Wydałeś swoją diagnozę, która była od początku absurdalna, niepotrzebnie sugerującą, że Duda się opierdala i wyolbrzymia kontuzje. Stado płaczków ma używanie tylko z tego, że dzień w dzień potwierdzasz iż jesteś kretynem.
Bredzisz jak zwykle.

Dziwiłem się, że stłukł sobie nerkę bo to niecodzienna kontuzja i tyle. Natomiast nie da się tak stłuc nerki żeby pauzować 6-8 tygodni jak informował klub. Bo albo wraca się po tygodniu czy dwóch, albo "w nerce jest dziura i wycieka z niej mocz" a wtedy przerwa jest dużo dłuższa. Dla płaczków było to nie do pojęcia. Duda i tak szybko wrócił.

Natomiast opinie i uniesienia stadka płaczków niezmiennie mnie bawią. Walcz kolego dzielnie, przysrywając się do prezesa czy zasługuje czy nie. Bo inaczej przejmę forum, a do tego nie możecie dopuścić
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując