azor napisał(a):

|
Nigdy nie napisałeś, że to farmazon. Wydałeś swoją diagnozę, która była od początku absurdalna, niepotrzebnie sugerującą, że Duda się opierdala i wyolbrzymia kontuzje. Stado płaczków ma używanie tylko z tego, że dzień w dzień potwierdzasz iż jesteś kretynem.
|
Bredzisz jak zwykle.
Dziwiłem się, że stłukł sobie nerkę bo to niecodzienna kontuzja i tyle. Natomiast nie da się tak stłuc nerki żeby pauzować 6-8 tygodni jak informował klub. Bo albo wraca się po tygodniu czy dwóch, albo "w nerce jest dziura i wycieka z niej mocz" a wtedy przerwa jest dużo dłuższa. Dla płaczków było to nie do pojęcia. Duda i tak szybko wrócił.
Natomiast opinie i uniesienia stadka płaczków niezmiennie mnie bawią. Walcz kolego dzielnie, przysrywając się do prezesa czy zasługuje czy nie. Bo inaczej przejmę forum, a do tego nie możecie dopuścić
