Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24259
Stary 12.01.2025, 11:00
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Sprzedajmy. Wincyj Polaków, najlepiej sami i pokroju Sukni. Przecież ktoś pisał, ze jest lepszy od Carbo.
Do dziś chce mi się śmiać do rozpuku, gdy przypomnę sobie tego typu sugestie Framata

Myślenie typu: wyrzucamy tych niby wstrętnych Hiszpanów czy obcokrajowców jak Carbo, Rodado, Igbekeme, Vlllar, Mula, Junca, Moltenis, Fernandez i otwieramy się zamiast nich na nowych Młyńskich, Szotow, Sapałów, Starzyńskich, Gruszkowskich, Biegańskich, Niewiadomskich, Wachowiaków,Biedrzyckich itd. (bo tylko tacy są dziś w zasięgu Wisły) już tyle razy się skompromitowało i jest aż tak głupie, że naprawdę szokuje, iż ktoś ciągle uparcie po nie sięga.

Baena ciągle jest piłkarzem młodym i rozwojowym, potrafiącym więcej i znacznie bardziej przydatniejszym niż jakikolwiek inny krajowy skrzydłowy, którego mamy w składzie.

Oczywiście można go sprzedać jak każdego pod warunkiem otrzymania naprawdę godziwych pieniędzy i sprowadzenia przynajmniej równowartościowego zastępcy.

Jedno i drugie wydaje się dziś skrajnie nieprawdopodobne i nierealne.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując