|
Drozd - przypominasz mi niejakiego GrzesiaS z Wisłyportal, ktory jest klakierem każdego zarządu xD To jakiś Twój brat? Z Twoją gadką to proponuję, żebyś poszedł na etat do Zaskrońca, jako jego propagandysta xD
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 12.01.2025 o godz. 08:20.
|