Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29627
Stary 12.01.2025, 00:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szymkowiak kiedyś w wywiadzie przyznał że gdyby tak wcześniej trenował uniknąłby jednej poważnej kontuzji, gdzie przeskakując nad rywalem wystarczyło zakończyć przewrotem.
Ciekawe, czy miał może na myśli mecz z Ruchem wygrany przez Wisłę 5:2. Szymkowiak po przeskoczeniu nad rywalem
upadł i rozwalił sobie bark. Z tamtego meczu pamiętam jeszcze przerzuty Kazka Moskala
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując