Karherop napisał(a):

Klub laliga2 Racing Ferrol chce wykupic Baene.
Będzie tu o to spore larum, ale osobiscie uwazam ze oferte w granicach 500k+ nie odrzucilbym. Nie wiem czy na dluzsza mete bedziemy inwestowac w skrzydlowego ktory ma jeden zwód, brak strzału i lewej nogi.
Tak wiem,.ma najlepsze liczby z naszych skrzydlowych, ale i nikt o nim nie mowi jako o pewniaku ktory mialby miejsce w drużynie po ewentualnym awansie do esa. On by tam został zjedzony.
|
Sprzedajmy. Wincyj Polaków, najlepiej sami i pokroju Sukni. Przecież ktoś pisał, ze jest lepszy od Carbo.