|
Cały świat piłki staje na głowie żeby znaleźć fachowców, specjalistów czy ludzi z doświadczeniem, ściągają speców do akademii, zarządzania czy sportu, ale co oni tam wiedzą... Przecież można wziąć takich co to się uczą, a żeby było śmieszniej (bo to nic złego zaczynać) to nie mają się od kogo uczyć, bo reszta również bez doświadczenia, byle żeby było taniej, bo na nikogo kto coś już osiągnął klubu nie stać. Jak zwykle Wisła wymyśla swoją piłkę na nowo po czym jak zwykle się obudzi, że nic z tego nie wyszło.
|