Patryko napisał(a):

|
Ja tam za Gruszkowskim nie tęsknię. Poza wydolnością konia pociągowego, nie miał absolutnie nic. Oczywiście na I-ligowego wyrobnika by się nadał, Ekstraklasa myślę, że to za wysokie progi dla niego.
|
Na razie wygląda na to że żałują Słowacy źle wydanych pieniędzy. Ale sekta "młodych polskich talentów" czuwa.