Drozd napisał(a):

Ale już dawno miał być koniec... bankructwo, a tu klops. A co będzie jak oni się wreszcie nauczą o co chodzi? Co wtedy będzie? jaroo1 co wtedy będzie?
|
Przecież bankructwo już jest tylko nikt nie ma sumienia wyciągnąć wtyczki.
Jest jedno lekarstwo na problemy w klubie-zatrudnić Drozda.Zaraz byś to wszystko poukładał,od transferów poprzez finanse na opiece medycznej kończąc.Człowiek renesansu.....