Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6470
Stary 11.01.2025, 14:57
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Chwilę wcześniej chwaliłeś, że mamy dyrektora sportowego... ot, konsekwencja.
No chyba jest różnica między dyrektorem akademii, a dyrektorem sportowym. Jaka? Taka że pierwszy drugiego zastąpi, a drugi pierwszego nie bardzo. Nie chodzi mi o kompetencje choć te raczej też tylko o funkcję, którą sprawuje. Dyrektor akademii to jakby asystent dyrektora sportowego do spraw młodych. Jeżeli go nie ma, to dyrektor sportowy ma więcej roboty i tyle. czy to źle? Wszystko zależy od organizacji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując