MaLk napisał(a):

|
Chwilę wcześniej chwaliłeś, że mamy dyrektora sportowego... ot, konsekwencja.
|
No chyba jest różnica między dyrektorem akademii, a dyrektorem sportowym. Jaka? Taka że pierwszy drugiego zastąpi, a drugi pierwszego nie bardzo. Nie chodzi mi o kompetencje choć te raczej też tylko o funkcję, którą sprawuje. Dyrektor akademii to jakby asystent dyrektora sportowego do spraw młodych. Jeżeli go nie ma, to dyrektor sportowy ma więcej roboty i tyle. czy to źle? Wszystko zależy od organizacji.