|
Może by Socios w kolejnym celu półrocznym pomyślało o zwróceniu uwago na ten problem. Fakt, że pojawił się nowy człowiek mający odpowiadać za motorykę, niezależnie od przygotowania fizycznego, daje nadzieję że może oczy zaczynają się otwierać. Moim zdaniem potrzebny jest ktoś z wiedzą fizjoterapeuty w sztabie szkoleniowym. Przetestować wszystkich z zakresów ruchów w stawach i kontroli posturalnej, a potem pracować nad elastycznością i stabilizacją. To jest fundament motoryki i profilaktyki kontuzji.
|