Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29623
Stary 11.01.2025, 14:32
To jest właśnie sedno problemów trawiących Wisłę.

Przepłacamy kontrakty piłkarzy, prowadzimy zespół rezerw, z którego przebił się ostatnio w zasadzie tylko Kuziemka, czyli de facto prowadzimy go, żeby ~20 piłkarzy bez żadnej przyszłości miało gdzie sobie pokopać, prowadzimy zespół kobiet, amp futbolu, które spoko, że są, ale ich przełożenie na pierwszą drużynę, a co za tym idzie sytuację klubu jest zerowe.

Wydajemy pieniądze wszędzie tam, gdzie nas na to w obecnej sytuacji nie stać, a nie inwestujemy w podstawy, czyli np. właśnie profesjonalny sztab medyczny.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując