Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6466
Stary 10.01.2025, 21:58
Opiniuje trenerów? To kto był tym dyrektorem ostatnio, że tak płaczesz za nim? Na jakiej niby podstawie trenerów opiniował i czy teraz już o trenerach z akademii nikt nic nie wie?

Napisz jeszcze że rzecznik odchodzi i zapłaczemy razem
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując