|
Myślałem, że ty jesteś bardziej rozgarnięty, a tu jakiś zaślepiony brawoszefizm wychodzi. Dyrektor akademii to jedna z kluczowych funkcji w klubie, która planuje jej rozwój, strategię, opiniuje trenerów, dba o infrastrukturę. A tu nie dość, że bazy nie ma, warunkow, to jeszcze nawet ludzi brak.
|