Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6464
Stary 10.01.2025, 21:10
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam różowe okulary i aż zazdroszczę czasem Tak się umieć oszukiwać PP i postawa w tych meczach to raczej efekt tego że drużyna nic nie musiała. Rude to umiejętnie wykorzystał, bawili i cieszyli się grą, czego w lidze nie potrafią bo dźwigają zupełnie inne oczekiwania.
Jakieś drużyny amp futbolowe, kobiece, rezerwy.. Rezerwy to oczywistość w wielu klubach, te pozostałe bez znaczenia dla oceny rozwoju pierwszej drużyny czy klubu jako całości. Stagnacja i marazm, dyrektora akademii nawet nie ma, nic nie ruszone w klubie jeśli chodzi o jakieś podstawy, każdy na stanowiskach się uczy, w rezerwach analityk trenerem, którego zawodnicy nie są w stanie czasem zrozumieć. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tu coś chwalić.
Taaa dźwigają oczekiwania, przygniata ich presja, jacy oni biedni

Ale jak przychodził Królewski to rezerw nie było wcale, a teraz są i to jeszcze w wyższej lidze. To jest rozwój klubu czy nie?

Dyrektora akademii nawet nie ma? Rozpłacz się A na ch komu "dyrektor akademii"? Możesz wyjaśnić co bez niego nie działa?

Nikt tu nie mówi że jest cudownie, ja tylko mówię że jest lepiej niż dwa lata temu i te smętne biadolenia jak to zbankrutujemy bo Orlenu nie będzie i inne płacze możecie sobie płaczki wsadzić do kieszeni.

Tylko tyle...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując