wierność83 napisał(a):

Podziwiam różowe okulary i aż zazdroszczę czasem Tak się umieć oszukiwać PP i postawa w tych meczach to raczej efekt tego że drużyna nic nie musiała. Rude to umiejętnie wykorzystał, bawili i cieszyli się grą, czego w lidze nie potrafią bo dźwigają zupełnie inne oczekiwania.
Jakieś drużyny amp futbolowe, kobiece, rezerwy.. Rezerwy to oczywistość w wielu klubach, te pozostałe bez znaczenia dla oceny rozwoju pierwszej drużyny czy klubu jako całości. Stagnacja i marazm, dyrektora akademii nawet nie ma, nic nie ruszone w klubie jeśli chodzi o jakieś podstawy, każdy na stanowiskach się uczy, w rezerwach analityk trenerem, którego zawodnicy nie są w stanie czasem zrozumieć. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tu coś chwalić.
|
Taaa dźwigają oczekiwania, przygniata ich presja, jacy oni biedni
Ale jak przychodził Królewski to rezerw nie było wcale, a teraz są i to jeszcze w wyższej lidze. To jest rozwój klubu czy nie?
Dyrektora akademii nawet nie ma? Rozpłacz się

A na ch komu "dyrektor akademii"? Możesz wyjaśnić co bez niego nie działa?
Nikt tu nie mówi że jest cudownie, ja tylko mówię że jest lepiej niż dwa lata temu i te smętne biadolenia jak to zbankrutujemy bo Orlenu nie będzie i inne płacze możecie sobie płaczki wsadzić do kieszeni.
Tylko tyle...