Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6462
Stary 10.01.2025, 20:57
Podziwiam różowe okulary i aż zazdroszczę czasem Tak się umieć oszukiwać PP i postawa w tych meczach to raczej efekt tego że drużyna nic nie musiała. Rude to umiejętnie wykorzystał, bawili i cieszyli się grą, czego w lidze nie potrafią bo dźwigają zupełnie inne oczekiwania.
Jakieś drużyny amp futbolowe, kobiece, rezerwy.. Rezerwy to oczywistość w wielu klubach, te pozostałe bez znaczenia dla oceny rozwoju pierwszej drużyny czy klubu jako całości. Stagnacja i marazm, dyrektora akademii nawet nie ma, nic nie ruszone w klubie jeśli chodzi o jakieś podstawy, każdy na stanowiskach się uczy, w rezerwach analityk trenerem, którego zawodnicy nie są w stanie czasem zrozumieć. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tu coś chwalić.
Odpowiedz cytując