Podziwiam różowe okulary i aż zazdroszczę czasem

Tak się umieć oszukiwać

PP i postawa w tych meczach to raczej efekt tego że drużyna nic nie musiała. Rude to umiejętnie wykorzystał, bawili i cieszyli się grą, czego w lidze nie potrafią bo dźwigają zupełnie inne oczekiwania.
Jakieś drużyny amp futbolowe, kobiece, rezerwy.. Rezerwy to oczywistość w wielu klubach, te pozostałe bez znaczenia dla oceny rozwoju pierwszej drużyny czy klubu jako całości. Stagnacja i marazm, dyrektora akademii nawet nie ma, nic nie ruszone w klubie jeśli chodzi o jakieś podstawy, każdy na stanowiskach się uczy, w rezerwach analityk trenerem, którego zawodnicy nie są w stanie czasem zrozumieć. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tu coś chwalić.