krysztal napisał(a):

|
Garb w postaci realnego długu za rządów Królewskiego podwoił się a ty mamroczesz coś,że jest lepiej.
|
Może przytoczysz liczby jak to się podwoił i kiedy.
Królewski przejął władzę dokładnie wtedy kiedy skończyła się kasa z ekstraklasy. Odtworzył rezerwy, drużyny młodzieżowe trzymają poziom. Mamy drużynę ampfutbol, kobiecą. Kadra drużyny zaczyna nabierać normalnych kształtów. ponownie mamy dyrektora sportowego.
Moim zdaniem jest lepiej w porównaniu do momentu kiedy przejmował Wisłę na 8? miejscu w 1 lidze.
Czy jest super? Nie jest, super będzie jak awansujemy.