Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6459
Stary 10.01.2025, 20:16
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Garb w postaci realnego długu za rządów Królewskiego podwoił się a ty mamroczesz coś,że jest lepiej.
Może przytoczysz liczby jak to się podwoił i kiedy.

Królewski przejął władzę dokładnie wtedy kiedy skończyła się kasa z ekstraklasy. Odtworzył rezerwy, drużyny młodzieżowe trzymają poziom. Mamy drużynę ampfutbol, kobiecą. Kadra drużyny zaczyna nabierać normalnych kształtów. ponownie mamy dyrektora sportowego.

Moim zdaniem jest lepiej w porównaniu do momentu kiedy przejmował Wisłę na 8? miejscu w 1 lidze.

Czy jest super? Nie jest, super będzie jak awansujemy.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.01.2025 o godz. 20:20.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując