|
Do dupy trafił, a nie do zawodników. Gdyby trafił do zawodników to w 4 ostatnich meczach mielibyśmy 10 pkt. a nie 1. Po prostu cel jakim był finał na narodowym jako 1 ligowiec spowodował że wszyscy podchodzili do gry na poważnie jeden drugiemu pomagał, ale i motywował i dyscyplinował tak jak to powinno wyglądać w każdym meczu. Zasługą klubu było to, że kadra wystarczyła na wygranie 3 meczów z potencjalnie lepszymi przeciwnikami i sprowadził trenera który potrafił wymyślić jak to zrobić. Bo przypominam że w żadnym z tych meczów z gry nie byliśmy słabsi, a wielu twierdziło, że byliśmy lepszą drużyną.
Niestety po tych napięciach w lidze wracaliśmy do lelum polelum, gdzie każdy niby biega ale sobie a nie drużynie. To jest główna przyczyna tego gdzie jesteśmy. Dlatego zwracałem uwagę na zachowanie młodych po bramce Duarte. Jeżeli ładne bramki w ważnym meczu nie cieszą całego zespołu to dowód, że jest to zbieranina gwiazdeczek a nie zespół.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.01.2025 o godz. 20:21.
|