Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6457
Stary 10.01.2025, 11:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A to wcześniej były sukcesy? Może któryś wymienisz?

Bo w zeszłym sezonie wygraliśmy trofeum pierwsze od ponad dekady i przeszliśmy 2 rundy europejskich pucharów. Rezerwy awansowały szczebel wyżej, a drużyna ampfutbolu Wisły Kraków wygrała Ligę Mistrzów.


To w jakim jesteśmy miejscu jest efektem wieloletniej patologii w funkcjonowaniu klubu na wielu poziomach. Odkąd decyduje jednoosobowo Królewski, wcale nie jest gorzej, a moim zdaniem jest lepiej. Sukcesy z zeszłego sezonu najlepszym dowodem.
Jednak trzeba zauważyć, że PP to nie jest jakiś efekt długoterminowej strategii czy rozwoju klubu, a łutu szczęścia i dobrego podejścia trenera, który trafił mentalnie do zawodników. Stąd jakkolwiek idzie to na konto Królewskiego tak ciężko traktować to jako jakiś przykład na to, że jest lepiej czy klub idzie do przodu.
Klub stoi w miejscu lub się cofa, nie zbudowano żadnych fundamentów przez ostatnie lata, zadłużenie coraz większe, sportowo coraz to nowa koncepcja. Nie ma tu za bardzo czego bronić. Rezerwy są w wielu klubach, nie jest to jakieś osiągnięcie. Po prostu je aktywowano i słusznie.
Odpowiedz cytując