Wyświetl pojedynczy post
Bayern
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6455
Stary 10.01.2025, 11:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A to wcześniej były sukcesy? Może któryś wymienisz?

Bo w zeszłym sezonie wygraliśmy trofeum pierwsze od ponad dekady i przeszliśmy 2 rundy europejskich pucharów. Rezerwy awansowały szczebel wyżej, a drużyna ampfutbolu Wisły Kraków wygrała Ligę Mistrzów.


To w jakim jesteśmy miejscu jest efektem wieloletniej patologii w funkcjonowaniu klubu na wielu poziomach. Odkąd decyduje jednoosobowo Królewski, wcale nie jest gorzej, a moim zdaniem jest lepiej. Sukcesy z zeszłego sezonu najlepszym dowodem.
Może i okręt tonie, ale za to orkiestra gra, a pasażerowie tańczą.
Odpowiedz cytując