Drozd napisał(a):

A to wcześniej były sukcesy? Może któryś wymienisz?
Bo w zeszłym sezonie wygraliśmy trofeum pierwsze od ponad dekady i przeszliśmy 2 rundy europejskich pucharów. Rezerwy awansowały szczebel wyżej, a drużyna ampfutbolu Wisły Kraków wygrała Ligę Mistrzów.
To w jakim jesteśmy miejscu jest efektem wieloletniej patologii w funkcjonowaniu klubu na wielu poziomach. Odkąd decyduje jednoosobowo Królewski, wcale nie jest gorzej, a moim zdaniem jest lepiej. Sukcesy z zeszłego sezonu najlepszym dowodem.
|
Może i okręt tonie, ale za to orkiestra gra, a pasażerowie tańczą.