Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6454
Stary 10.01.2025, 10:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A to wcześniej były sukcesy? Może któryś wymienisz?

Bo w zeszłym sezonie wygraliśmy trofeum pierwsze od ponad dekady i przeszliśmy 2 rundy europejskich pucharów. Rezerwy awansowały szczebel wyżej, a drużyna ampfutbolu Wisły Kraków wygrała Ligę Mistrzów.


To w jakim jesteśmy miejscu jest efektem wieloletniej patologii w funkcjonowaniu klubu na wielu poziomach. Odkąd decyduje jednoosobowo Królewski, wcale nie jest gorzej, a moim zdaniem jest lepiej. Sukcesy z zeszłego sezonu najlepszym dowodem.
Garb w postaci realnego długu za rządów Królewskiego podwoił się a ty mamroczesz coś,że jest lepiej.
Odpowiedz cytując