|
Zapominacie o jednej sprawie - Baena ma kontrakt do czerwca i nasza pozycja negocjacyjna nie jest zbyt mocna. On już może z nimi podpisać kontrakt i spokojnie przeczekać wiosnę i odejść za darmo. Chyba, że istnieje jakaś tajna opcja przedłużenia.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 10.01.2025 o godz. 08:37.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|