Karherop napisał(a):

Klub laliga2 Racing Ferrol chce wykupic Baene.
Będzie tu o to spore larum, ale osobiscie uwazam ze oferte w granicach 500k+ nie odrzucilbym. Nie wiem czy na dluzsza mete bedziemy inwestowac w skrzydlowego ktory ma jeden zwód, brak strzału i lewej nogi.
Tak wiem,.ma najlepsze liczby z naszych skrzydlowych, ale i nikt o nim nie mowi jako o pewniaku ktory mialby miejsce w drużynie po ewentualnym awansie do esa. On by tam został zjedzony.
|
500k zł? Wątpię.
500k euro? Hahaha.
Moim zdaniem może byliby chętni jakby był wolny (po rozwiązaniu z Wisłą).
Nie znalazłem w internecie informacji o żadnym ich transferze gotówkowym w lecie 2024 ani teraz.
A z ciekawostek- tam w kadrze jest m.in. Bebe - ten którego 100 lat temu kupił do MU Ferguson.