Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16564
Stary 09.01.2025, 21:20
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Może inaczej - nie sądzę, żeby miał kontrakt na poziomie Fazlagicia czy Colley'a.

Jeśli zarabia 20-30k miesięcznie, to jeszcze jakoś ujdzie. Jeśli zarabia 50+, to ktoś chyba upadł na głowę.

Poza Angelem zakładam, że kontrakty na poziomie 60k+ mają w tym momencie właśnie Joseph, Fazlagić i Uryga.
Młyński, przychodził za darmo jeszcze w ekstraklasie, bankowo wynegocjował lepszy kontrakt.


To że go już nie ma daje możliwości, to samo z Sapałą, jak jeszcze Starzyński uwolni kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to można sprowadzić kogoś z pojęciem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 09.01.2025 o godz. 21:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując