Patryko napisał(a):

Może inaczej - nie sądzę, żeby miał kontrakt na poziomie Fazlagicia czy Colley'a.
Jeśli zarabia 20-30k miesięcznie, to jeszcze jakoś ujdzie. Jeśli zarabia 50+, to ktoś chyba upadł na głowę.
Poza Angelem zakładam, że kontrakty na poziomie 60k+ mają w tym momencie właśnie Joseph, Fazlagić i Uryga.
|
Młyński, przychodził za darmo jeszcze w ekstraklasie, bankowo wynegocjował lepszy kontrakt.
To że go już nie ma daje możliwości, to samo z Sapałą, jak jeszcze Starzyński uwolni kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to można sprowadzić kogoś z pojęciem.