Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 09.01.2025, 20:33
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Skąd wziąłeś InPost? Co by im mogło dać przejęcie Wisły, pejsów czy jakiegokolwiek polskiego klubu?
Brzózka chce zarabiać kasę, jak to zrobić mając Polski klub piłkarski?
Nie czytaj tego dosłownie.
Ja w każdym razie nie znam żadnych faktów co realnego zainteresowania.
Inpost pojawił się u mnie tylko jako przykład firmy stabilnej i zyskownej, którą hipotetycznie byłoby stać na zakup Wisły. Na tej samej zasadzie, jak trzymając się tylko Małopolski, mógłby to być Maspex, Fakro czy inny OknoPlast

Na koniec z innej beczki.
Eureka!!!
Da się jednak sensownie zarządzać klubem!
Tak robią to nasi "bracia" z Łodzi:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...ga,nId,7888407
Odpowiedz cytując