doktor granat napisał(a):

Skąd wziąłeś InPost? Co by im mogło dać przejęcie Wisły, pejsów czy jakiegokolwiek polskiego klubu?
Brzózka chce zarabiać kasę, jak to zrobić mając Polski klub piłkarski?
|
Nie czytaj tego dosłownie.
Ja w każdym razie nie znam żadnych faktów co realnego zainteresowania.
Inpost pojawił się u mnie tylko jako przykład firmy stabilnej i zyskownej, którą hipotetycznie byłoby stać na zakup Wisły. Na tej samej zasadzie, jak trzymając się tylko Małopolski, mógłby to być Maspex, Fakro czy inny OknoPlast
Na koniec z innej beczki.
Eureka!!!
Da się jednak sensownie zarządzać klubem!
Tak robią to nasi "bracia" z Łodzi:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...ga,nId,7888407