Elendil napisał(a):

|
Plot twist: nie ma Carbo, nie ma Igbe, Falzagic wchodzi na ich miejsce i staje się liderem zespołu, prowadzi nas prosto do ekstraklasy. Sprzedajemy do Napoli za 8 mln euro. Kurtyna.
|
Nic już na nim nie zarobimy, bo ma ostatni rok kontraktu
