Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo wyciągasz błędne wnioski z wypowiedzi kogoś innego (lub, co najbardziej prawdopodobne, chcesz te wnioski przedstawiać zgodnie z przyjętym założeniem), to cóż - raczej niewiele na to poradzę.
Przyznać to może wiele osób - od powstania Socios zastrzegaliśmy, że stowarzyszenie nie powinno się mieszać do zarządzania spółką, bo nie od tego są organizacje kibicowskie (to jest oczywiście nasza, zarządu, opinia - każdy może mieć inną). Sprawa kontroli działań podejmowanych w spółce to jednak kwestia odrębna. Tutaj, jak już pisałem, dążyliśmy do takiej możliwości w zasadzie również od momentu powstania Socios (członek RN z ramienia Socios), pierwsze rozmowy prowadząc na ten temat jeszcze z TJ jeśli dobrze pamiętam.
Masz tu jeden z wpisów, żebyś nie musiał szukać
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1103