Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6450
Stary 09.01.2025, 14:19
Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo wyciągasz błędne wnioski z wypowiedzi kogoś innego (lub, co najbardziej prawdopodobne, chcesz te wnioski przedstawiać zgodnie z przyjętym założeniem), to cóż - raczej niewiele na to poradzę.

Przyznać to może wiele osób - od powstania Socios zastrzegaliśmy, że stowarzyszenie nie powinno się mieszać do zarządzania spółką, bo nie od tego są organizacje kibicowskie (to jest oczywiście nasza, zarządu, opinia - każdy może mieć inną). Sprawa kontroli działań podejmowanych w spółce to jednak kwestia odrębna. Tutaj, jak już pisałem, dążyliśmy do takiej możliwości w zasadzie również od momentu powstania Socios (członek RN z ramienia Socios), pierwsze rozmowy prowadząc na ten temat jeszcze z TJ jeśli dobrze pamiętam.

Masz tu jeden z wpisów, żebyś nie musiał szukać

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1103
Odpowiedz cytując