Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16557
Stary 09.01.2025, 12:08
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Starzyński nie sądzę, żeby zarabiał kokosy.

Bardzo mnie ciekawi sytuacja z Colleyem. Jego pozycja negocjacyjna w lecie będzie bardzo słaba, jeśli zostaniemy w I lidze, to będzie można spróbować znacząco obniżyć jego pensję, o ile oczywiście nie będzie mieć ofert z zewnątrz.
Mimo iz ma nizsza pozycję negocjacyjna to i tak z karta w ręku będzie szukal grania na wyzszym poziomie. Tak mi sie wydaje. Ma papiery na wyzsze granie niz w 1 lidze.

A Starzynski przedluzyl kontrakt jeszcze bedac na fali wznoszacej i mocno promowany przez Gule i Kube, on na pewno ma kontakt co najmniej na poziomie Jarochow czy Mikulcow, czyli podstawowych zawodników. Wówczas Wisła z średnim poziomem kontaktów to bylo top8 esa.
Odpowiedz cytując