Karherop napisał(a):

|
Igbekeme gral 120 minut, poniewaz mecz wcześniej rozegral 45. Na tamten moment nie wydawala sie zbytnio dziwna decyzja. W ligowym i tak sie zapowiadalo na pare Carbo - Duda.
|
Dotąd zwykle był oszczędzany o czym wspomniał Jop. Nagle miał zagrać dwa razy tyle co zwykle. Dla mnie to była bardzo dziwna decyzja.