stary dziad napisał(a):

Z tego raportu i wyliczeń
Piknik1906 wynikałoby, że wydaliśmy na wynagrodzenia mniej więcej tyle co Jagiellonia.
Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to wszystko jest w porządku. Oni mistrzostwo, my Puchar Polski. My w pucharach, Oni w pucharach. Dwie równorzędne ekipy. Nie wiem o co pretensje do JK w tej sytuacji.