Wyświetl pojedynczy post
tempertantrum
Member
 
Od: 07.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6430
Stary 09.01.2025, 10:08
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak to można zobaczyć jak wyglądamy na tle ekstraklasy:

https://weszlo.com/2024/10/01/ekstra...kluby-budzety/

Z tego raportu i wyliczeń Piknik1906 wynikałoby, że wydaliśmy na wynagrodzenia mniej więcej tyle co Jagiellonia.

Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to wszystko jest w porządku. Oni mistrzostwo, my Puchar Polski. My w pucharach, Oni w pucharach. Dwie równorzędne ekipy. Nie wiem o co pretensje do JK w tej sytuacji.
Odpowiedz cytując