Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6428
Stary 09.01.2025, 08:05
Pytanie jest proste: ile jeszcze sezonów możemy pociągnąć, dokładając do kupki z nazwą "zadłużenie" 8-10 milionów rocznie? Kiedy Wisła po prostu zawali się pod ciężarem własnych zobowiązań, których w pewnym momencie już nie będzie się dało zrolować?

Chodzi mi o mniej więcej sytuację, jaką mamy teraz w Pogoni, gdzie właściciele postanowili przestać dosypywać.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.01.2025 o godz. 08:28.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując