|
Pytanie jest proste: ile jeszcze sezonów możemy pociągnąć, dokładając do kupki z nazwą "zadłużenie" 8-10 milionów rocznie? Kiedy Wisła po prostu zawali się pod ciężarem własnych zobowiązań, których w pewnym momencie już nie będzie się dało zrolować?
Chodzi mi o mniej więcej sytuację, jaką mamy teraz w Pogoni, gdzie właściciele postanowili przestać dosypywać.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.01.2025 o godz. 08:28.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|