Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6427
Stary 09.01.2025, 00:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Płaczcie płaczki dalej, co więcej zostało... Wisła w czerwcu nie upadnie...
Ave Cezar!!! Do końca czerwca nie upadniemy ale 1 lipca już śmiało możemy bo do tego momentu mamy gwarancje a wszystko oparte jest o awans do ekstraklasy,nawet ugody...
Odpowiedz cytując