Drozd napisał(a):

Płaczcie płaczki dalej, co więcej zostało... Wisła w czerwcu nie upadnie...
|
Ave Cezar!!! Do końca czerwca nie upadniemy ale 1 lipca już śmiało możemy bo do tego momentu mamy gwarancje a wszystko oparte jest o awans do ekstraklasy,nawet ugody...