Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
tempertantrum
Member
Od: 07.2021
Offline
#
6423
08.01.2025, 22:42
Nie ma co płakać, trzeba świętować. Regularne zadłużanie klubu i najgorsze ligowe miejsce w 118-letniej historii Wisły to powód do radości.
tempertantrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tempertantrum
Znajdź inne posty napisane przez tempertantrum