Wyświetl pojedynczy post
tempertantrum
Member
 
Od: 07.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6423
Stary 08.01.2025, 22:42
Nie ma co płakać, trzeba świętować. Regularne zadłużanie klubu i najgorsze ligowe miejsce w 118-letniej historii Wisły to powód do radości.
Odpowiedz cytując