Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6418
Stary 08.01.2025, 19:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czym się objawia ta presja ze strony kibiców w Krakowie? Kilka okrzyków na koniec sezonu, który okazuje się kompromitacją? Dodatkowo w tym sezonie 45minutowy bojkot w meczu Odrą. 90% sezonu Kopacze są lizani po jajach przez trybuny, a na koniec sezonu jeszcze Zaskroniec po plecach poklepie i podsunie nowy kontrakt do podpisania.
Gdyby tutaj istniała realna presja trybun to piłkarze i zaskroniec już dawno byliby na taczce.
Wyjaśniam- mi nie chodzi o bezpośrednią presję kibiców typu "jak nie wygracie to nie pojawiajcie się na mieście".
Raczej wskazuję na presję środowiska, na "ciężar" tych setek tysięcy oczekiwań, która powoduje, że w rozsypują się głowy poszczególnych zawodników.
To ta presja, która wybiła nas z uderzenia podczas słynnego meczu z Sosnowcem , a potem z Puszczą.
Tak, to nie była jedyna przyczyna tych porażek, ale w mojej ocenie, miała największą wagę.
Odpowiedz cytując