Karherop napisał(a):

Oczywiście. Ja się dziwię że jednak nie trzy.
Tymczasem i on i Igbekeme zaczeli treningi, więc szczegolnie w przypadku Jamesa to dobry sygnał, choc podejrzewam że będzie dalej monitorowany i w sparingach będzie grał malo lub wcale.
|
W sumie masz rację, trzy lata brzmi jak coś co w Wiśle by zrobili. Żyro i Basha mieli po dwa...
Jop też dowalił do pieca każąc Igbekeme grać ponad 120 minut w Pucharze Polski, mimo że był nieprzygotowany. A nie oszczędzał sił jak Gogół czy Sukiennicki, tylko zasuwał cały mecz. Kamyczek do ogródka tych wg. których młodym bardziej zakeży...
Ale skoro trenuje to znaczy że jest OK. On miał podejrzenie problemów sercowych, gdyby nadal było ryzyko to nie pozwoliliby mu na nawet taki wysiłek. Dudę wyłączyli z treningów na kilka miesięcy.
Oby James był gotowy na pierwszy mecz.