Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6415
Stary 08.01.2025, 16:29
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ale presja ze strony kibiców w Niecieczy w porównaniu do Krakowa ma się jak 1 do 100.
Czym się objawia ta presja ze strony kibiców w Krakowie? Kilka okrzyków na koniec sezonu, który okazuje się kompromitacją? Dodatkowo w tym sezonie 45minutowy bojkot w meczu Odrą. 90% sezonu Kopacze są lizani po jajach przez trybuny, a na koniec sezonu jeszcze Zaskroniec po plecach poklepie i podsunie nowy kontrakt do podpisania.
Gdyby tutaj istniała realna presja trybun to piłkarze i zaskroniec już dawno byliby na taczce.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 08.01.2025 o godz. 16:42.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując