azor napisał(a):

|
Błagam, naprawdę ktoś się jeszcze nabiera na bajki o "presji"?
|
Naprawdę nie wiesz co to jest presja?
I jak ona wpływa na realną postawę sportowca.
Jedni się spalają a innym rosną skrzydła.
Ale tu trzeba mieć 'jaja".
A ci co tych "jaj" nie mają wolą grać w Niecieczy, Pruszkowie czy innej Warcie Poznań.
Tak, wielu ludzi nie lubi pracować pod presją a jak już muszą się z nią zmagać to wpływa to na jakość ich pracy.