adam_09 napisał(a):

|
Pytanie czy płacenie rynkowo pozwoli nam kontraktować zawodników, którzy muszą być świadomi tego, że będzie na nich nałożona presja 2 x większa niż w dowolnym innym klubie 1 ligi.
|
Przecież teraz też sobie nie radzą z presją, więc po co przepłacać?