Kolejna kwestia.
Spojrzmy co sie dzieje w Szczecinie. Do czego prowadzi brak kontroli dzialan klubu przez organizacje kibicowskie?
3 lata temu ktos w Szczecinie odkrecil kurek bez kontroli nad tym ile bedzie plynac.
Dzis albo ktos Pogon kupi i splaci na strzal 60 mln dlugow, albo klub upadnie.
Znamy to skads?
U nas kurek jest odkrecony od 2 lat.
Hmmm....
Ale serek yntelygent bedzie pisal farmazony, ze Socios nie zostalo powolane zeby kontrolowac i sprawdzac
Tak, wiem, ze Socios bylo zrywem zeby zebrac kase na ratowanie klubu w 2018 roku.
I tak, wiem, ze zakladalo, ze ratownicy beda potrafili klubem zarzadzac.
Ale skoro jest tyle dowodow na to, ze nic nie idzie tak jak isc powinno, a klub 4 krotnie zwiekszyl zadluzenie w stosunku do najnizszego stanu zadluzenia, to cos tutaj bardzo, bardzo nie gra i wymaga kontroli.
Co natomiast robi Socios? Pozycza 1,5 mln

Dostaje obietnice, ze w zamian za te 1,5 mln krolewski umorzy swoje pozyczki

Mija rok i co sie dzieje od tych obietnic? Nic

Zupelnie nic

Wroc, dzieje. Zamiast umorzyc swoje dlugi, krolewski umarza historyczny, nieznaczacy dlug TSu.
Kukielki. To wlasciwe slowo obrazujace czym jest Socios. Przykre, ale prawdziwe.