Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6398
Stary 08.01.2025, 11:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przez ostatni rok klub zarobił, grając w 1 lidze około 40 mln o 8 mln mniej niż wydał. Jeżeli nie wejdziemy to dalej będziemy w 1 lidze i pewnie zarobimy podobnie a wydanie 8 mln mniej, co jest najgorszym założeniem to nie będzie jakiś dramat. Pewnie stąd ten spokój Jarka. A że to może wymusi racjonalniejsze podejście do budowania kadry to trzeba trzymać kciuki.
Jak dla mnie zarobek to nadwyżka przychodów nad wydatkami.
Odpowiedz cytując