Drozd napisał(a):

|
Przez ostatni rok klub zarobił, grając w 1 lidze około 40 mln o 8 mln mniej niż wydał. Jeżeli nie wejdziemy to dalej będziemy w 1 lidze i pewnie zarobimy podobnie a wydanie 8 mln mniej, co jest najgorszym założeniem to nie będzie jakiś dramat. Pewnie stąd ten spokój Jarka. A że to może wymusi racjonalniejsze podejście do budowania kadry to trzeba trzymać kciuki.
|
Jak dla mnie zarobek to nadwyżka przychodów nad wydatkami.