wolfy napisał(a):

|
Zaraz, on ma DWA lata kontraktu?.
|
Oczywiście. Ja się dziwię że jednak nie trzy.
Tymczasem i on i Igbekeme zaczeli treningi, więc szczegolnie w przypadku Jamesa to dobry sygnał, choc podejrzewam że będzie dalej monitorowany i w sparingach będzie grał malo lub wcale.