Stelio napisał(a):

Pewnie dalszy marazm i królewicz u sterów. Ale nastąpi jedna znacząca zmiana, mianowicie roszada na miejscu drugiego najlepszego klubu sportowego w Krakowie, Wieczysta lejąca nas na własnym stadionie jako gospodarz to będzie jedno z tragikomiczniejszych wydarzeń ostatniej dekady w Wiśle
|
Na dobrą sprawę podobne sytuacje mialy/mają miejsce po drugiej stronie błoń. Nie takie tragikomiczne wydarzenia widziano w Krakowie
Wieczysta jako klub jednego człowieka jest zdana na jego łaskę/niełaskę, jak zostanie kiedys odciety kurek to zbytnio nie będzie nikt tego ratowal. A to że kiedyś będzie odciety to akurat wiadomo. Garbarni nie ratowano to tym bardziej Wieczystej.
A co bedzie z Wisla w razie braku awansu? Kazdy scenariusz jest nozliwy, ale najbardziej ten o marazmie i dalszym tonięciu w długach. Nihil novi.